IKO Fighters Camp 2024

IKO Fighters Camp 2024

Co roku, na przełomie lutego i marca do Nałęczowa, niedaleko Lublina zjeżdżają się najlepsi fighterzy z całej Polski (i nie tylko!) by uczestniczyć w jednym z największych obozów IKO w Europie. Wydarzenie zebrało 450 karateków z Polski, Norwegii, Niemiec i Austrii. Nie mogło zabraknąć również reprezentacji naszego klubu w składzie:

·      Julia Milewicz

·      Nadia Załuska

·      Zuzanna Dąbkowska

·      Malwina Otremba

·      Sensei Magdalena Rogowska

Prowadzącymi treningi byli półfinaliści Mistrzostw Świata Open:

Akaishi Makoto – 4. Miejsce w 2011r

Antonio Tusseau – 4. Miejsce w 2023r

 

Podczas trzech dni nasze zawodniczki doskonaliły techniki i kombinacje pod kątem kumite oraz kata. Było to świetne przygotowanie do rozpoczęcia sezonu zawodów. Obóz w Nałęczowie to również czas egzaminu na stopnie kyu, do którego podeszły: Julia, Zuzia i Malwina. Możemy się już pochwalić wynikami!

Senpai Julia zdała na 2 kyu, a Zuzia i Malwina na 3 kyu. Gratulujemy!

 ZDJĘCIA

OSU!

Udostępnij