Turniej w Węgorzewie - Relacja

Turniej w Węgorzewie - Relacja

Na turnieju w Węgorzewie Olsztyński KKK nie miał sobie równych!

 

Pierwszy weekend po świętach był dla naszego klubu niezwykle pracowity. W Dniu 6 kwietnia 2024r, 51 zawodników OKKK wraz z trenerami i rodzicami wzięło udział w turnieju o Puchar Burmistrza Węgorzewa. Turniej był świetną okazją do startu dla początkujących zawodników kata i kumite. Nasi młodzi adepci osiągnęli bardzo wysokie wyniki zdobywając aż 44 medale. Wszystkie te osiągnięcia uplasowały nasz klub na pierwszym miejscu drużynowo! W turnieju o Puchar Burmistrza Węgorzewa, udział wzięło 168 zawodników reprezentujących 12 klubów.

 

Nasi medaliści w konkurencji KATA

 

1 miejsce: Sandra Gajko, Anna Dowgun

2 miejsce: Lena Jankowska, Adam Wrzesiński

3 miejsce: Liliana Paszkowska, Tymon Harasimowicz

 

Nasi medaliści w konkurencji KUMITE

 

1 miejsce: Anna Dowgun, Oliwia Szwarc, Mateusz Makuszewski, Natan Jurcewicz, Lena Jankowska, Adam Wrzesiński, Franciszek Pietkiewicz, Kacper Szustakiewicz, Liliana Paszkowska;

 

2 miejsce: Wiktoria Sobolewska, Nela Czossek, Ewa Stasiewicz, Wiktor Łuziński, Michał Komsta, Lila Gajko, Grzegorz Maculewicz, Igor Achramowicz, Wiktoria Czechowska, Maria Piotrowska;

 

3 miejsce: Przemysław Piwoński, Artur Bazyluk, Jakub Sztern, Pola Galera, Zuzanna Drężek, Sandra Gajko, Maksymilian Gierczak, Alan Rogawski, Tymon Harasimowicz, Szymon Piątkowski, Jakub Niesporek, Mikołaj Jarząbek, Katarzyna Kurylak, Wiktoria Bednarek, Antonina Piotrowska, Kacper Krüger, Maksymilian Szewczyk, Nikodem Zomkowski