Dwa złota OKKK na Austrian Opnen!

Dwa złota OKKK na Austrian Opnen!

20 czerwca w Wiedniu odbył się międzynarodowy turniej IKO Austrian Open. 
Na austriackich matach stanęło ponad 320 zawodników z 18 krajów. Dwie zawodniczki z Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyły dwa złota!

Sensei Magdalena Rogowska w kata 35+ lat oraz Malwina Otremba w kumite juniorek -55kg.

Gratulacje dla naszych dziewczyn! OSU

Udostępnij