X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa

X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa

14 czerwca, nasi zawodnicy zakończyli sezon startowy w wielkim stylu! W turnieju rywalizowało 233 zawodników, a nasza 37-osobowa reprezentacja wywalczyła 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Nasi reprezentanci zdobyli łącznie 34 medale - 8 złotych, 9 srebrnych i 17 brązowych.

Oto pełne zestawienie naszych sukcesów:


Złote medale:
Nikita Ponomarenko - kata, kumite
Izabela Ostrowska - kata
Antonina Kaczmarczyk - kumite
Michał Komsta - kumite
Adam Oniszczuk - kumite
Wiktoria Sobolewska - kumite
Malwina Otremba - kumite

Srebrne medale
Maja Skrodzka - kumite
Nataniel Kukliński - kumite
Hanna Drobot - kumite
Igor Achramowicz - kumite
Anna Dowgun - kumite, kata
Zofia Ropiak - kata
Jerzy Surma - kata
Przemysław Piwoński - kumite

Brązowe medale:
Kornelia Prażmo - kumite
Liliana Ropiak - kumite, kata
Jerzy Surma - kumite
Kaja Ostrowska - kumite, kata
Mikołaj Jarząbek - kumite
Ewa Stasiewicz - kumite, kata
Paweł Kwiatkowski - kumite
Robert Piwoński - kumite
Maryia Huzevich - kumite
Zuzanna Roznerska - kumite
Oliwia Szwarc - kumite
Kacper Krüger - kumite
Zofia Ropiak - kumite
Amelia Prażmo - kumite


Do tury finałowej w kata zaklasyfikowali się:
Błażej Kutryb - 4. miejsce
Antonia Kaczmarczyk - 5. miejsce
Liliana Mystkowska - 6. miejsce
Zuzanna Michalik - 6. miejsce

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych trenerów za przygotowanie zawodników oraz wsparcie podczas turnieju. Dziękujemy również Rodzicom za zaangażowanie i gorący doping, który dodawał naszym zawodnikom energii do walki.

Zawodnikom, którym tym razem nie udało się stanąć na podium lub awansować do strefy finałowej, przypominamy, że każdy start to nowe doświadczenie i ważna lekcja. Trzymamy za Was kciuki i czekamy na kolejne starty!
Dziękujemy wszystkim za ogromnego ducha walki i emocje!


Udostępnij