XIV Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka

XIV Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2026 roku nasi zawodnicy wzięli udział w XIV Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka w Płocku. W rywalizacji uczestniczyło blisko 200 zawodników, a nasz klub reprezentowało 14 karateków. Były to bardzo udane zawody, przeprowadzone w świetnej atmosferze. Cieszy nas nie tylko liczba zdobytych medali, ale również zaangażowanie i postępy wszystkich naszych zawodników.
Nasi medaliści:

Kata

2. miejsce Zuzanna Drężek
3. miejsce Anastazja Gołębiewska

Kumite
1. miejsce Hanna Drobot
2. miejsce Dominika Łęgowska
2. miejsce Anastazja Gołębiewska
3. miejsce Yurii Bondarevskyi
3. miejsce Nela Czossek

Grupą opiekowały się Sensei Ola i Sensei Magda.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Za tydzień czeka nas kolejny start - tym razem na turnieju w Zambrowie. OSU!

Udostępnij